Preki┼│ katalogas

Nešiojamo kompiuterio baterija DELL MR90Y 65Wh Original

  • Ne┼íiojamo kompiuterio baterija DELL MR90Y 65Wh Original

    Kaina 8712ÔéČ su PVM
    Netinka kaina? Si┼źlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
    ┼ái─ů prek─Ö turime sand─Ślyje.
  • Original Ne┼íiojamojo kompiuterio baterija DELL MR90Y, 65Wh, 11.1V, 5800mAh.


    Ypatyb─Śs:
    Standartinio dyd┼żio baterija, pagaminta i┼í originali┼│ li─Źio polimer┼│ arba li─Źio jon┼│ nauj┼│ celi┼│.
    Auk┼í─Źiausios kokyb─Śs, subalansuot┼│ parametr┼│ cel─Śs u┼żtikrina baterijos ─»krovim─ů iki 600 kart┼│.
    U┼żtikrinamas auk┼í─Źiausias saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasirei┼íkia atminties efektas.
    Klient┼│, kelian─Źi┼│ auk┼í─Źiausius kokyb─Śs ir saugumo standartus, pasirinkimas.





    Baterija skirta kompiuteri┼│ modeliams:
    Dell Inspiron 14 Series.
    Dell Inspiron 15 Series.
    Dell Inspiron 15R Series.
    Dell Inspiron 17 Series
    Dell Inspiron 17R Series.
    Dell Inspiron 14 3421.
    Dell Inspiron 14 3437.
    Dell Inspiron 14 5421.
    Dell Inspiron 14 N3421.
    Dell Inspiron 14 N5421.
    Dell Inspiron 14R 3421.
    Dell Inspiron 14R 3437.
    Dell Inspiron 14R 5421.
    Dell Inspiron 14R 5437.
    Dell Inspiron 14R N3421.
    Dell Inspiron 14R N3437.
    Dell Inspiron 14R N5421.
    Dell Inspiron 14R N5437.
    Dell Inspiron 15 3521.
    Dell Inspiron 15 3537.
    Dell Inspiron 15 5521.
    Dell Inspiron 15 N3521.
    Dell Inspiron 15 N5521.
    Dell Inspiron 15R 3521.
    Dell Inspiron 15R 3537.
    Dell Inspiron 15R 5521.
    Dell Inspiron 15R N3521.
    Dell Inspiron 15R N5521.
    Dell Inspiron 17 3721.
    Dell Inspiron 17 3737.
    Dell Inspiron 17 5721.
    Dell Inspiron 17 N3721.
    Dell Inspiron 17 N3737.
    Dell Inspiron 17 N5721.
    Dell Inspiron 17R 3721.
    Dell Inspiron 17R 3737.
    Dell Inspiron 17R 5721.
    Dell Inspiron 17R 5737.
    Dell Inspiron 17R N3721.
    Dell Inspiron 17R N3737.
    Dell Inspiron 17R N5721.
    Dell Inspiron 17R N5737.
    Dell Inspiron 3421.
    Dell Inspiron 3437.
    Dell Inspiron 3521.
    Dell Inspiron 3537.
    Dell Inspiron 3721.
    Dell Inspiron 3737.
    Dell Inspiron 5421.
    Dell Inspiron 5437.
    Dell Inspiron 5521.
    Dell Inspiron 5721.
    Dell Inspiron 5737.
    Dell Inspiron N3421.
    Dell Inspiron N3437.
    Dell Inspiron N3521.
    Dell Inspiron N3537.
    Dell Inspiron N3721.
    Dell Inspiron N3737.
    Dell Inspiron N5421.
    Dell Inspiron N5437.
    Dell Inspiron N5521.
    Dell Inspiron N5721.
    Dell Inspiron N5737.
    Dell Latitude 15 3000.
    Dell Latitude 3440.
    Dell Latitude 3540.
    Dell Latitude E3540.
    Dell Vostro 2421.
    Dell Vostro 2521.
    Dell Vostro 3446.
    Dell Vostro E3446.


    Baterija skirta naudoti vietoje:
    Dell 0MF69.
    Dell 24DRM.
    Dell 312-1387.
    Dell 312-1390.
    Dell 312-1392.
    Dell 312-1433.
    Dell 451-12107.
    Dell 451-12108.
    Dell 49VTP.
    Dell 4DMNG.
    Dell 4WY7C.
    Dell 68DTP.
    Dell 6HY59.
    Dell 6K73M.
    Dell 6KP1N.
    Dell 6XH00.
    Dell 8RT13.
    Dell 8TT5W.
    Dell 9K1VP.
    Dell DJ9W6.
    Dell FW1MN.
    Dell G019Y.
    Dell G35K4.
    Dell YGMTN.
    Dell MK1R0.
    Dell MR90Y.
    Dell N121Y.
    Dell PVJ7J.
    Dell T1G4M.
    Dell TYPE XCMRD.
    Dell V1YJ7.
    Dell V8VNT.
    Dell VR7HM.
    Dell W6XNM.
    Dell X29KD.
    Dell XCMRD.
    Dell XRDW2.


    Pastabos: suderinam┼│ baterij┼│ bei kompiuteri┼│ s─ůra┼ías gali b┼źti nepilnas. Kilus abejoni┼│, visada kreipkit─Śs ─» konsultant─ů.


    Techniniai duomenys:
    Talpa: 5800mAh.
    Elemento tipas: Li-ion.
    ─«tampa: 11.1V.


    Garantija: 12 m─Śnesi┼│.


    Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite ─» tam skirtas specialias talpas, kurios yra pa┼żenklintos baterij┼│ ir/ar akumuliatori┼│ surinkimo ┼żenklu.