Preki┼│ katalogas

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

  • Ne┼íiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh, Extra Digital Advanced

    Kaina 3872ÔéČ su PVM
    Netinka kaina? Si┼źlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
    ┼ái─ů prek─Ö turime sand─Ślyje.
  • Extra Digital Advanced ne┼íiojamo kompiuterio baterija ACER UM08A31, 5200mAh.





    Ypatyb─Śs:
    Standartinio dyd┼żio baterija, pagaminta i┼í naujos kartos, Samsung li─Źio jon┼│ ( li-ion) celi┼│.
    Rinktin─Śs kokyb─Śs, subalansuot┼│ parametr┼│ 18% didesn─Ś talpos cel─Śs u┼żtikrina baterijos ─»krovim─ů iki 700 kart┼│.
    U┼żtikrinamas auk┼ítas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasirei┼íkia atminties efektas
    Klient┼│, vertinan─Źi┼│ kokyb─Ö ir saugum─ů pasirinkimas. Did┼żiausia ─»manoma talpa standartinio dyd┼żio baterijoje.


    Baterija skirta kompiuteri┼│ modeliams:
    Acer Aspire One 10.1 (pilkas).
    Acer Aspire One 571.
    Acer Aspire One 8.9ÔÇŁ (pilkas).
    Acer Aspire One A110-1691.
    Acer Aspire One A110-1698.
    Acer Aspire One A110-1722.
    Acer Aspire One A110-1812.
    Acer Aspire One A110-1948.
    Acer Aspire One A110-Ab.
    Acer Aspire One A110-Ac.
    Acer Aspire One A110-AGb.
    Acer Aspire One A110-AGc.
    Acer Aspire One A110-Bb.
    Acer Aspire One A110-Bc.
    Acer Aspire One A110-BGb.
    Acer Aspire one A110L blau.
    Acer Aspire one A110X Black Edition.
    Acer Aspire One A150-1049.
    Acer Aspire One A150-1249.
    Acer Aspire One A150-1382.
    Acer Aspire One A150-1447.
    Acer Aspire One A150-1493.
    Acer Aspire One A150-1532.
    Acer Aspire One A150-1570.
    Acer Aspire One A150-1983.
    Acer Aspire One A150-Ab.
    Acer Aspire One A150-Ac.
    Acer Aspire One A150-Bb.
    Acer Aspire One A150-Bb1.
    Acer Aspire One A150-Bbdom.
    Acer Aspire One A150-Bc.
    Acer Aspire One A150-Bc1.
    Acer Aspire One A150-Bcdom.
    Acer Aspire One A150-BGb.
    Acer Aspire One A150-Bk.
    Acer Aspire One A150-Bkdom.
    Acer Aspire One A150-Bp1.
    Acer Aspire One A150-Bpdom.
    Acer Aspire One A150-Bwdom.
    Acer Aspire one A150L blau.
    Acer Aspire one A150X blau.
    Acer Aspire One D150-1044.
    Acer Aspire One D150-1125.
    Acer Aspire One D150-1165.
    Acer Aspire One D150-1197.
    Acer Aspire One D150-1322.
    Acer Aspire One D150-1577.
    Acer Aspire One D150-1587.
    Acer Aspire One D150-1606.
    Acer Aspire One D150-1647.
    Acer Aspire One D150-1860.
    Acer Aspire One D150-1920.
    Acer Aspire One D150-1B.
    Acer Aspire One D150-1Br.
    Acer Aspire One D150-Bb73.
    Acer Aspire One D150-Bbdom.
    Acer Aspire One D150-Bk73.
    Acer Aspire One D150-Bkdom.
    Acer Aspire One D150-Br73.
    Acer Aspire One D150-Brdom.
    Acer Aspire One D150-Bw73.
    Acer Aspire One D150-Bwdom.
    Acer Aspire One D250-1026.
    Acer Aspire One D250-1042.
    Acer Aspire One D250-1116.
    Acer Aspire One D250-1165.
    Acer Aspire One D250-1185.
    Acer Aspire One D250-1610.
    Acer Aspire One D250-1924.
    Acer Aspire One D250-1990.
    Acer Aspire One D250-1Bb.
    Acer Aspire One D250-1Br.
    Acer Aspire One D250-Bb18.
    Acer Aspire One D250-Bb83.
    Acer Aspire One D250-Bb83F.
    Acer Aspire One D250-Bk18.
    Acer Aspire One D250-Bk83.
    Acer Aspire One D250-Bk83F.
    Acer Aspire One D250-Bp83.
    Acer Aspire One D250-Br18.
    Acer Aspire One D250-Br83.
    Acer Aspire One D250-Br83F.
    Acer Aspire One D250-Bw83.
    Acer Aspire One D250-Bw83F.
    Acer Aspire One P531h.
    Acer Aspire One P531h-1766.
    Acer Aspire One P531h-1791.
    Acer Aspire One P531h-1Bk.
    Acer Aspire One Pro 531.
    Acer Aspire One Pro 531f-2G64Bk.
    Acer Aspire One Pro 531h.
    Acer Aspire One Pro 531h-06k.
    Acer Aspire One Pro 531h-0Bk..
    Acer Aspire One Pro 531h-1G16Bk.
    Acer Aspire One Pro 531h-1G25Bk.
    Acer Aspire One Pro 531h-2G25Bk.
    Acer Aspire One Pro 531h-HD11DOM.
    Acer Aspire One Pro 531h-SS11.
    Acer Aspire One Pro 531h-SS11DOM.
    Acer Aspire one ZG5.
    Acer Gatwey LT1001J.
    Acer Gatwey LT2000.


    Baterija skirta naudoti vietoje:
    LC.BTP00.017.
    LC.BTP00.043.
    LC.BTP00.046.
    UM08A31.
    UM08A32.
    UM08A51.
    UM08A52.
    UM08A71.
    UM08A72.
    UM08A73.
    UM08A74.
    UM08B31..
    UM08B32.
    UM08B52.
    UM08B71.
    UM08B72.
    UM08B73.
    UM08B74.


    Pastabos: suderinam┼│ baterij┼│ bei kompiuteri┼│ s─ůra┼ías gali b┼źti ne pilnas. Esant abejon─Śms, visada kreipkit─Śs ─» konsultant─ů.


    Techniniai duomenys:
    Talpa: 5200mAh.
    Elemento tipas: Li-ion.
    ─«tampa: 10.8-11.1 V.


    Garantija: 12 m─Śnesi┼│.


    Gamintojas: Extra Digital.


    Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite ─» tam skirtas specialias talpas, kurios yra pa┼żenklintos baterij┼│ ir/ar akumuliatori┼│ surinkimo ┼żenklu.