Preki┼│ katalogas

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh, Extra Digital Advanced

  • Ne┼íiojamo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh, Extra Digital Advanced

    Kaina 3219ÔéČ su PVM
    Netinka kaina? Si┼źlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
    ┼ái─ů prek─Ö turime sand─Ślyje.
  • Extra Digital Advanced ne┼íiojamojo kompiuterio baterija ACER BATBL50L6, 5200mAh.





    Ypatyb─Śs:
    Standartinio dyd┼żio baterija, pagaminta i┼í naujos kartos, Samsung li─Źio jon┼│ ( li-ion) celi┼│.
    Rinktin─Śs kokyb─Śs, subalansuot┼│ parametr┼│ 18% didesn─Ś talpos cel─Śs u┼żtikrina baterijos ─»krovim─ů iki 700 kart┼│.
    U┼żtikrinamas auk┼ítas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasirei┼íkia atminties efektas
    Klient┼│, vertinan─Źi┼│ kokyb─Ö ir saugum─ů pasirinkimas. Did┼żiausia ─»manoma talpa standartinio dyd┼żio baterijoje.


    Baterija skirta kompiuteri┼│ modeliams:
    Acer Aspire 3103.
    Acer Aspire 3100 Series.
    Acer Aspire 3103.
    Acer Aspire 3103WLCi.
    Acer Aspire 3103WLCiF.
    Acer Aspire 3103WLMi.
    Acer Aspire 3103WLMiF.
    Acer Aspire 3104WLMiB120.
    Acer Aspire 3104WLMiB80.
    Acer Aspire 3104WLMiB80F.
    Acer Aspire 3690 Series.
    Acer Aspire 3692WLCi.
    Acer Aspire 3693WLMI.
    Acer Aspire 3694WLMi.
    Acer Aspire 5100 Series.
    Acer Aspire 5101.
    Acer Aspire 5101AWLMi.
    Acer Aspire 5102.
    Acer Aspire 5102AWLMiP120.
    Acer Aspire 5102AWLMiP80.
    Acer Aspire 5102AWLMiP80F.
    Acer Aspire 5102WLCi.
    Acer Aspire 5102WLCiF.
    Acer Aspire 5102WLMi
    Acer Aspire 5102WLMiF.
    Acer Aspire 5103WLMi.
    Acer Aspire 5103WLMiP120.
    Acer Aspire 5103WLMiP160.
    Acer Aspire 5103WLMiP160 3104NWLC.
    Acer Aspire 5110 Series.
    Acer Aspire 5112WLMi.
    Acer Aspire 5113WLMi.
    Acer Aspire 5114WLMi.
    Acer Aspire 5515.
    Acer Aspire 5515-5187.
    Acer Aspire 5515-5831.
    Acer Aspire 5515-5879.
    Acer Aspire 5610 Series.
    Acer Aspire 5610AWLMi.
    Acer Aspire 5611AWLMi.
    Acer Aspire 5611ZWLMi.
    Acer Aspire 5612AWLMi.
    Acer Aspire 5612WLMi.
    Acer Aspire 5630 Series Aspire 5632WLMi.
    Acer Aspire 5633WLMi.
    Acer Aspire 5634WLMi.
    Acer Aspire 5650 Series.
    Acer Aspire 5652WLMi.
    Acer Aspire 5680 Series.
    Acer Aspire 5683WLMi.
    Acer Aspire 5683WLMi T.
    Acer Aspire 5684WLMi.
    Acer Aspire 5685.
    Acer Aspire 9110 Series.
    Acer Travelmate 2450.
    Acer TravelMate 2490 Series.
    Acer TravelMate 2492NLMi.
    Acer TravelMate 2492WLMi.
    Acer TravelMate 2493NWLMi.
    Acer Travelmate 2493WLMi.
    Acer Travelmate 2494WLMi.
    Acer TravelMate 3900 Series.
    Acer TravelMate 4200 Series.
    Acer TravelMate 4200-4056.
    Acer TravelMate 4200-4106.
    Acer TravelMate 4200-4135.
    Acer TravelMate 4200-4297.
    Acer TravelMate 4200-4345.
    Acer TravelMate 4200-4373.
    Acer TravelMate 4200-4528.
    Acer TravelMate 4200-4539.
    Acer TravelMate 4200-4603.
    Acer TravelMate 4200-4732.
    Acer TravelMate 4200-4795.
    Acer TravelMate 4200-4831.
    Acer TravelMate 4200-4836.
    Acer TravelMate 4200-4854.
    Acer TravelMate 4200-4972.
    Acer TravelMate 4202LMi
    Acer TravelMate 4202W.
    Acer TravelMate 4230 Series.
    Acer TravelMate 4260 Series.
    Acer TravelMate 4280 Series.
    Acer TravelMate 4283WLMi.
    Acer ravelMate 4283WLMi.


    Baterija skirta naudoti vietoje:
    BATBL50L6.
    BATCL50L6.
    LC.BTP01.017.
    BATBL50L8H.
    BATBL50L4.
    BATBL50L6H.
    BATBL50L8H.
    BATBL50L8.


    Pastabos: suderinam┼│ baterij┼│ bei kompiuteri┼│ s─ůra┼ías gali b┼źti ne pilnas. Esant abejon─Śms, visada kreipkit─Śs ─» konsultant─ů.


    Techniniai duomenys:
    Talpa: 5200mAh.
    Elemento tipas: Li-ion.
    ─«tampa: 10.8-11.1 V.


    Garantija: 12 m─Śnesi┼│.


    Gamintojas: Extra Digital.


    Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite ─» tam skirtas specialias talpas, kurios yra pa┼żenklintos baterij┼│ ir/ar akumuliatori┼│ surinkimo ┼żenklu.