Preki┼│ katalogas

Nešiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh, Extra Digital Advanced

  • Ne┼íiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh, Extra Digital Advanced

    Kaina 3735ÔéČ su PVM
    Netinka kaina? Si┼źlyk savo!
    Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
    ┼ái─ů prek─Ö turime sand─Ślyje.
  • Extra Digital Advanced ne┼íiojamo kompiuterio baterija ACER AL12A32, 2600mAh.





    Ypatyb─Śs:
    Standartinio dyd┼żio baterija, pagaminta i┼í naujos kartos, Samsung li─Źio jon┼│ ( li-ion) celi┼│.
    Rinktin─Śs kokyb─Śs, subalansuot┼│ parametr┼│ 18% didesn─Ś talpos cel─Śs u┼żtikrina baterijos ─»krovim─ů iki 700 kart┼│.
    U┼żtikrinamas auk┼ítas saugumas ir maksimalus efektyvumas, nepasirei┼íkia atminties efektas
    Klient┼│, vertinan─Źi┼│ kokyb─Ö ir saugum─ů pasirinkimas. Did┼żiausia ─»manoma talpa standartinio dyd┼żio baterijoje.


    Baterija skirta kompiuteri┼│ modeliams:


    Acer Aspire E1-410-28202G50MNWW.
    Acer Aspire E1-410-28204G50MNWW.
    Acer Aspire E1-410G.
    Acer Aspire E1-422.
    Acer Aspire E1-422G.
    Acer Aspire E1-430G.
    Acer Aspire E1-430P.
    Acer Aspire E1-430PG.
    Acer Aspire E1-432.
    Acer Aspire E1-432G.
    Acer Aspire E1-432P.
    Acer Aspire E1-432PG.
    Acer Aspire E1-470G.
    Acer Aspire E1-470G-33212G50DNKK.
    Acer Aspire E1-470P-6659.
    Acer Aspire E1-470PG.
    Acer Aspire E1-472-54202G50DNKK.
    Acer Aspire E1-472.
    Acer Aspire E1-472G.
    Acer Aspire E1-472G-54204G1TMNSS.
    Acer Aspire E1-472P.
    Acer Aspire E1-472P-6491.
    Acer Aspire E1-472P-6844
    Acer Aspire E1-472PG.
    Acer Aspire E1-522.
    Acer Aspire E1-522-12504G50MNKK.
    Acer Aspire E1-522-3407.
    Acer Aspire E1-522-5460.
    Acer Aspire E1-522-5659.
    Acer Aspire E1-522-5824.
    Acer Aspire E1-522-7415.
    Acer Aspire E1-522-7618.
    Acer Aspire E1-522-7634.
    Acer Aspire E1-522-7820.
    Acer Aspire E1-522-7843.
    Acer Aspire E1-530.
    Acer Aspire E1-530G.
    Acer Aspire E1-532.
    Acer Aspire E1-532G.
    Acer Aspire E1-532P.
    Acer Aspire E1-532PG.
    Acer Aspire E1-570.
    Acer Aspire E1-570-6803.
    Acer Aspire E1-570G.
    Acer Aspire E1-572.
    Acer Aspire E1-572G.
    Acer Aspire E1-572G-54204G50Mnkk.
    Acer Aspire E1-572G-54204G75Mnkk.
    Acer Aspire E1-572PG.
    Acer Aspire EC-470.
    Acer Aspire EC-470G.
    Acer Aspire ES1-431.
    Acer Aspire ES1-431-C5YC.
    Acer Aspire ES1-431-C7LR.
    Acer Aspire ES1-431-C7WS.
    Acer Aspire ES1-431-C9HB.
    Acer Aspire ES1-431-P70M.
    Acer Aspire ES1-431-P9J5.
    Acer Aspire ES1-431-P9KF.
    Acer Aspire S3-471.
    Acer Aspire V5.
    Acer Aspire V5 Series.
    Acer Aspire V5-122P-61454G50NSS.
    Acer Aspire V5-171-6422.
    Acer Aspire V5-171-6471.
    Acer Aspire V5-171-6675.
    Acer Aspire V5-171-9620.
    Acer Aspire V5-431.
    Acer Aspire V5-431-2675.
    Acer Aspire V5-431-4407.
    Acer Aspire V5-431-4689.
    Acer Aspire V5-431-987B4G50MABB.
    Acer Aspire V5-431-987B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-431-987B4G50MAUU.
    Acer Aspire V5-431-987B8G50MABB.
    Acer Aspire V5-431-987B8G50MASS.

    Acer Aspire V5-431-987B8G50MAUU.
    Acer Aspire V5-431G.
    Acer Aspire V5-431P.
    Acer Aspire V5-431P-21174G50MASS.
    Acer Aspire V5-431PG.
    Acer Aspire V5-471.
    Acer Aspire V5-471-323B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-471-648.
    Acer Aspire V5-471-6485.
    Acer Aspire V5-471-6489.
    Acer Aspire V5-471-6569.
    Acer Aspire V5-471-6687.
    Acer Aspire V5-471-6876
    Acer Aspire V5-471G.
    Acer Aspire V5-471G-53334G50Dass.
    Acer Aspire V5-471P.
    Acer Aspire V5-471P-33216G50MASS.
    Acer Aspire V5-471P-53314G50MASS.
    Acer Aspire V5-471P-6435.
    Acer Aspire V5-471P-6467.
    Acer Aspire V5-471P-6498.
    Acer Aspire V5-471P-6605.
    Acer Aspire V5-471P-6662.
    Acer Aspire V5-471P-6843.
    Acer Aspire V5-471P-6852.
    Acer Aspire V5-471PG.
    Acer Aspire V5-473G-34014G50aii.
    Acer Aspire V5-473G-34014G50amm.
    Acer Aspire V5-473G-34014G50app.
    Acer Aspire V5-473G-54204G50aii.
    Acer Aspire V5-473G-54204G50app.
    Acer Aspire V5-473PG-54204G50add.
    Acer Aspire V5531.
    Acer Aspire V5-531.
    Acer Aspire V5-531-987B4G50MABB.
    Acer Aspire V5-531-987B4G50MAKK.
    Acer Aspire V5-531-987B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-531G.
    Acer Aspire V5-531P.
    Acer Aspire V5-531P-4129.
    Acer Aspire V5-531P-987B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-531PG.
    Acer Aspire V5-551.
    Acer Aspire V5-551-64454G50MASS.
    Acer Aspire V5-551-7850.
    Acer Aspire V5-551-8401.
    Acer Aspire V5-551-84554G50MASS.
    Acer Aspire V5-551G.
    Acer Aspire V5-561G.
    Acer Aspire V5-561PG.
    Acer Aspire V5-571.
    Acer Aspire V5-571-32364G50MABB.
    Acer Aspire V5-571-32364G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-323A6G75MASS.
    Acer Aspire V5-571-323B4G50MABB.
    Acer Aspire V5-571-323B4G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-323B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-571-323B8G1TMAKK.
    Acer Aspire V5-571-323B8G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-323B8G50MASS.
    Acer Aspire V5-571-323C8G75MASS.
    Acer Aspire V5-571-33224G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-52464G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-53314G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-53314G50MASS.
    Acer Aspire V5-571-53318G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571-53336G50MASS.
    Acer Aspire V5-571-53336G75MAKK.
    Acer Aspire V5-571-6119
    Acer Aspire V5-571-6471.
    Acer Aspire V5-571-6490.
    AcerAspire V5-571-6499.
    Acer Aspire V5-571-6605.
    Acer Aspire V5-571-6614.
    Acer Aspire V5-571P.
    Acer Aspire V5-571-6647.

    Acer Aspire V5-571-6662.
    Acer Aspire V5-571-6670.
    Acer Aspire V5-571-6672.
    Acer Aspire V5-571-6679.
    Acer Aspire V5-571-6681.
    Acer Aspire V5-571-6688.
    Acer Aspire V5-571-6726.
    Acer Aspire V5-571-6806.
    Acer Aspire V5-571-6807.
    Acer Aspire V5-571-6826.
    Acer Aspire V5-571-6868.
    Acer Aspire V5-571-6869.
    Acer Aspire V5-571-6877.
    Acer Aspire V5-571-6889.
    Acer Aspire V5-571-6891.
    Acer Aspire V5-571-6892.
    Acer Aspire V5-571G.
    Acer Aspire V5-571G-32364G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571G-323B4G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571G-323B4G50MASS.
    Acer Aspire V5-571G-53314G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571G-53314G50MASS.
    Acer Aspire V5-571G-53318G50MAKK.
    Acer Aspire V5-571G-53334G75MAKK.
    Acer Aspire V5-571G-53338G75MAKK.
    Acer Aspire V5-571P-6400.
    Acer Aspire V5-571P-6407.
    Acer Aspire V5-571P-6454.
    Acer Aspire V5-571P-6464.
    Acer Aspire V5-571P-6472.
    Acer Aspire V5-571P-6473.
    Acer Aspire V5-571P-6485.
    Acer Aspire V5-571P-6490.
    Acer Aspire V5-571P-6499.
    Acer Aspire V5-571P-6604.
    Acer Aspire V5-571P-6609.
    Acer Aspire V5-571P-6627-T.
    Acer Aspire V5-571P-6642.
    Acer Aspire V5-571P-6657.
    Acer Aspire V5-571P-6804.
    Acer Aspire V5-571P-6815.
    Acer Aspire V5-571P-6828.
    Acer Aspire V5-571P-6831.
    Acer Aspire V5-571P-6835.
    Acer Aspire V5-571P-6887.
    Acer Aspire V5-571P-6888.
    Acer Aspire V5-571PG.
    Acer Aspire V5-571PG-9814.
    Acer Aspire V5-WE2.
    AcerAspire V5-571P-323C4G50MASS
    Acer Aspire V5-571P-33224G50MASS.
    Acer Aspire V5-571P-53334G50MASS.
    Acer Aspire V5-571P-53336G1TMAKK.
    Acer Aspire V5-571P-53336G50MASS.
    Acer ES1-431-C1EL.
    Acer ES1-431-C2V6.
    Acer ES1-431-C586.
    Acer ES1-431-C8DD.
    Acer ES1-431-C9Y6.
    Acer NE510.
    Acer NE-510.
    Acer NE522.
    Acer NE-522.
    Acer NE570.
    Acer NE-570.
    Acer NE572.
    Acer NE-572.
    Acer TravelMate P245.
    Acer TravelMate P245-M.
    Acer TravelMate P245-MG.
    Acer TravelMate P245-MP.
    Acer TravelMate P255.
    Acer TravelMate P255-M.
    Acer TravelMate P255-MP.
    Acer TravelMate P255-MPG.
    Acer TravelMate P455-M-54204G50Makk.
    Acer TravelMate P455-MG.



    Baterija skirta naudoti vietoje:
    4ICR17/65.
    AK.004BT.097.
    AL12A32.
    AL12A72.
    B053R015-000.
    KT.00403.003.
    KT.00403.012.
    KT.00407.001.
    KT00403012C2262E714B301;
    TZ41R1122.


    Pastabos: suderinam┼│ baterij┼│ bei kompiuteri┼│ s─ůra┼ías gali b┼źti ne pilnas. Esant abejon─Śms, visada kreipkit─Śs ─» konsultant─ů.

    Techniniai duomenys:
    Talpa: 2600mAh.
    Elemento tipas: Li-ion.
    ─«tampa: 14.4-14.8 V.


    Garantija: 12 m─Śnesi┼│.


    Gamintojas: Extra Digital.


    Svarbi informacija! Netinkamas baterijas ir akumuliatorius meskite ─» tam skirtas specialias talpas, kurios yra pa┼żenklintos baterij┼│ ir/ar akumuliatori┼│ surinkimo ┼żenklu.