Prekių katalogas

Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Oros, 32 spalvų, pilko atspalvio

 • Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Oros, 32 spalvų, pilko atspalvio

  Kaina 7743 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Oros, 32 spalvų, pilko atspalvio

  Profesionalūs meno žymekliai: Visuose Arrtx OROS serijos žymekliuose naudojami patvarūs pluošto antgaliai, labai pigmentuoti aukštos kokybės alkoholio pagrindu pagaminti rašalai. Siekiame pateikti kokybiškus žymeklius menininkams, dizaineriams, dailininkams, amatininkams, dailės studentams ir kt. Markeriai-flomasteriai ARRTX Oros, skirti piešimui, iliustravimui, eskizavimui, ryškinimui, atvaizdavimui. Komplekte yra 32 pilko tono atspalvių. Šis markerių-flomasterių rinkinys pateikiamas su austu krepšiu, o markeriai-flomasteriai sudėti į pastikinį laikiklį. Laikiklis sukurtas taip, kad kiekvienas markeris-flomasteris turėtų atskirą skyrių.


  Ypatybės:
  Didelės pigmentacijos, itin ryškios ir sodrios spalvos.
  Nepriekaištingai susilieja, todėl galima išgauti gražius spalvų efektus (pagaminti alkoholio pagrindu).
  Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu.
  Du antgaliai: platus ir plonas, skirtas smulkioms detalėms, linijoms.
  Komplekte yra 1 bespalvis markeris, skirtas sulieti ir išgauti subtilesnes spalvas. Juo galima spalvas pašviesinti, maišyti tarpusavyje, padengti lapo dalį prieš spalvinant dėl įvairesnių efektų.


  Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti alkoholio pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo popieriaus tipo. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama naudoti eskizų sąsiuvinius, o markerius-flomasterius laikyti horizontalioje pozicijoje, po naudojimo iš kart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.


  Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.


  Komplektacija:
  Markeriai-flomasteriai x 32.
  Plastmasinės flomasterių laikiklisx1.
  Austas krepšys laikymui.


  Garantija: 12 mėnesių.