Prekių katalogas

Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Alp, 40 spalvų, geltono atspalvio

 • Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Alp, 40 spalvų, geltono atspalvio

  Kaina 7254 su PVM
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Preliminarus pristatymo terminas : 1 - 3 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Dvipusiai markeriai-flomasteriai ARRTX Alp, 40 spalvų, geltono atspalvio

  Itin ryškūs ir kokybiški profesionalūs markeriai-flomasteriai ARRTX Alp, skirti piešimui, iliustravimui, eskizavimui, ryškinimui, atvaizdavimui. Komplekte yra 40 geltono tono atspalvių. Šis markerių-flomasterių rinkinys pateikiamas su stilingo dizaino dėžute. Dėžutė sukurta taip, kad kiekvienas markeris-flomasteris turėtų atskirą skyrių, o atidarius dėžutę jos dangtis galėtų būti naudojamas kaip stovas. Dėžutės viršuje įmontuotas dirželis leidžia lengvai ne nešiotis flomasterius-markerius į jums patogią vietą. Tuščia dėžutė gali būti naudojama kaip daiktadėžė.


  Ypatybės:
  Didelės pigmentacijos, itin ryškios ir sodrios spalvos.
  Nepriekaištingai susilieja, todėl galima išgauti gražius spalvų efektus (pagaminti alkoholio pagrindu).
  Greitai džiūsta ir nepalieka dėmių naudojimo metu.
  Du antgaliai: platus ir plonas, skirtas smulkioms detalėms, linijoms.
  Komplekte yra 2 bespalviai markeriai, skirti sulieti ir išgauti subtilesnes spalvas. Jais galima spalvas pašviesinti, maišyti tarpusavyje, padengti lapo dalį prieš spalvinant dėl įvairesnių efektų.


  Pastabos: markeriai-flomasteriai yra pagaminti alkoholio pagrindu, todėl spalvos gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo naudojamo popieriaus tipo. Siekiant geriausio rezultato, rekomenduojama naudoti eskizų sąsiuvinius, o markerius-flomasterius laikyti horizontalioje pozicijoje, po naudojimo iš kart užsukti dangtelius, kad neišgaruotų.


  Dėmesio! Netinka jaunesniems nei 3 metų vaikams, naudojimas galimas tik su suaugusiųjų priežiūra. Markerių-flomasterių nelaikyti ant tiesioginės saulės spindulių.


  Komplektacija:
  Markeriai-flomasteriai x 40.
  Dėžutė x1 .


  Garantija: 12 mėnesių.